Kauza Kup to nej

Autorem návrhu je Veronika G. 768 zobrazení Nahlásit porušení podmínek

Společnost VZDĚLÁVÁNÍ 3000, spol. s r.o. provozuje zážitkový portál na adrese www.kuptonej.cz. Podněty na tuto kauzu nám přišly nejen z řad spotřebitelů, ale i podnikatelů, kteří přes tuto zážitkovou agenturu své produkty prodávají. Někteří poškození si stěžují na nemožnost vybrat si svůj zážitek, jiní na platební morálku této společnosti. Je načase, aby se poškození spojili a ukázali této společnosti, že jsou odhodláni se postavit za svá práva.


Proti komu:
VZDĚLÁVÁNÍ 3000, spol. s r.o., IČ: 262 52 660, se sídlem Jánská 12/12, 767 27 Kroměříž, společnost zapsaná v OR vedeným Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 40222

Právní základ:
Právní základ se liší, avšak registrujeme podněty spotřebitelů, kteří po četných výmluvách, proč se daný zážitek nemůže uskutečnit, nakonec odstoupili od smlouvy, avšak své peníze zpět nedostali. Stížnosti na platební morálku společnosti pocházejí i z řad podnikatelů, kteří zážitky na Kup to nej dodávají. Pokud společnost odmítne hradit své závazky nebo toho nebude schopna, jsme připraveni postupovat přes soudní, případně insolvenční řízení.

Přidejte se:
Pokud vám společnost VZDĚLÁVÁNÍ 3000, spol. s.r.o. provozující zážitkový portál Kup to nej peníze nevrátila nebo vám je dluží, přidejte se k hromadnému postupu. S jeho pomocí jsme schopni na společnost vytvořit nátlak, aby začala své závazky včas vyrovnávat. Je tedy možné, že celá kauza ani k soudu nebude muset dojít. Na druhou stranu, pokud bude společnost odmítat hradit své závazky, jsme připraveni se vydat i soudní cestou.